3VFejzo

Home

Produktet e Fundit

IPhone 15 Pro Max

140.300 L200.600 L

iPhone 14 Pro Max

104.900 L153.300 L

iPhone 14 Pro

99.300 L109.100 L

iPhone 14 Plus

82.400 L94.500 L

iPhone 14

77.900 L89.800 L

Xiaomi 11T

35.000 L38.500 L

Ofertat e Fundit

Produktet e fundit

AIRPODS PRO

Izolim zhurme aktiv per eksperience te paharrueshme. Ju mundeson te degjoni muzike dhe te flisni ne telefon por gjithashtu duke ju dhene mundesin te degjoni edhe gjithcka qe ju rrethon. Rezistente ndaj djerses dhe ujit.

 

Zgjidhni Tani