Airpods Pro 2

24.300 L

Availability: In Stock

Start checkout with iute
Compare
Category: Tags: , , ,

Anullim zhurme aktiv per eksperience te paharruar. Ju mundeson te degjoni muzike dhe te flisni ne telefon por gjithashtu duke ju dhene mundesin te degjoni edhe gjithcka qe ju rrethon. Rezistente ndaj djerses dhe ujit.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Airpods Pro 2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *