Apple iPad Gen 9th 10.2″, 64GB, Wi-Fi

33.800 L

Availability: In Stock

Apple iPad Gen 9th me ekran 10.2 inch me rezolucion 1620 x 2160 dhe plotë ngjyra. I pajisur me teknologjinë më të fundit, e cila do ju bëj të mendoni dhe njëherë se çfarë është i aftë të bëj iPadi. Kapacitet baterie 8557 mAh. Jetgjatësi baterie deri në 10 orë duke parë video, dëgjuar muzikë, naviguar në internet etj.

Start checkout with iute
Compare

Informacion i detajuar

PESHË
1 g/kg
BRAND

Apple

ANNOUNCED

2021

Body

DIMENSIONS

250.6 x 174.1 x 7.5 mm

WEIGHT

487 g

BUILD

Glass front, aluminum back, aluminum frame

Display

DISPLAY SIZE

10.2″

DISPLAY RESOLUTION

1620 x 2160 pixels

PROTECTION

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

Platform

OS

iPadOS 15, upgradable to iPadOS 15.1

CHIPSET

Apple A13 Bionic (7 nm+)

CPU

Hexa-core

GPU

Apple GPU (4-core graphics)

Memory

RAM

3GB

MEMORY INTERNAL

64GB

Main Camera

VIDEO

1080p@25/30fps, 720p@120fps; gyro-EIS

SINGLE

8 MP, f/2.4, 31mm (standard), 1.12µm, AF

FEATURES

HDR, panorama

Selfie Camera

Sound

LOUDSPEAKER

Yes, with stereo speakers

3.5MM JACK

Yes

Comms
WLAN

Wi-Fi

BLUETOOTH

4.2, A2DP, EDR, LE

USB

Lightning, USB 2.0; magnetic connector

Battery

TYPE

Li-Ion, non-removable 8557 mAh (32.4 Wh)

TALK TIME

Up to 10 h (multimedia)

COLOR

Silver, Space Gray

Ngjyra

I Bardhë, I zi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apple iPad Gen 9th 10.2″, 64GB, Wi-Fi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *