Apple Watch Series 7

38.500 L39.600 L

Availability: In Stock
Clear

Start checkout with iute
Compare

Apple Watch Series 7, me ekranin më të madh dhe më të avancuar të Apple Watch – një ekran Always-On Retina i dizenjuar me sipërfaqe më të madhe të ekranit dhe kufij më të hollë. Dizajni i kësaj ore është i rafinuar me kënde më të buta dhe më të rrumbullakosura. Është i disponueshëm në madhësi 41 mm dhe 45 mm. Kjo orë është rezistente ndaj goditjeve. Është e para Apple Watch që ka një certifikatë IP6X për rezistencën ndaj pluhurit dhe mban një vlerësim WR50 të rezistencës ndaj ujit.

Size

41mm, 45mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apple Watch Series 7”

Your email address will not be published. Required fields are marked *