JBL Tune Flex

7.500 L

Availability: In Stock

JBL Tune Flex ju mundësojnë deri në 32 orë tingull të jashtëzakonshëm JBL Pure Bass. Kan dizajn ergonomik dhe rezistent ndaj ujit i cili ju jep rehati gjatë gjithë ditës në çdo mot. Një prekje e thjeshtë ju lejon të menaxhoni dhe shijoni telefonata të përsosura pa zhurma rrethuese.

Black
Blue
White
Clear

Start checkout with iute
Compare
SKU: N/A Categories: , Tags: ,

Driver size (mm)

12

Number of Microphones

4

Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

110

Dynamic frequency response range (Hz)

20 Hz – 20 kHz

Impedance (ohms)

32

Bluetooth version
5.2
Bluetooth profiles
A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7
Bluetooth frequency
2.4 GHz – 2.4835 GHz
Bluetooth transmitted modulation
GFSK, π/4-DQPSK, 8DPSK
Bluetooth transmitter power
<11 dBm

Charging time (hours from empty)
2
Maximum music play time with ANC off (hours)
8
Maximum music play time with ANC on (hours)
6
Maximum talk time (hours)
4.5
Charging case battery life (max hours)
18
Maximum play time (hours)
32

Weight 1 kg
Ngjyra

Black, Blue, White

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JBL Tune Flex”

Your email address will not be published. Required fields are marked *