Laptop Apple Macbook Pro 16″, 16GB, 512GB SSD

220.000 L

Availability: In Stock

99 in stock

Category: Tags: , , ,

Macbook Pro vjen me ekran Retina, tastieren magjike, mekanizmin e menteshave te ri-dizajnuar, audio me kualitet te larte dhe sistem te avancuar termik. Nese do te jeni duke bere pune te veshtira, shkrim programi ose dizajn grafik, te gjitha keto do te behen me mire dhe me sakte me kete model.

  • Intel® Core™ i7
  • 16GB RAM + 512GB SSD
  • 16″ LED-backlit Display
  • AMD Radeon™ Pro 5300M 4GB

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Laptop Apple Macbook Pro 16″, 16GB, 512GB SSD”

Your email address will not be published. Required fields are marked *