Samsung Galaxy A34

21.500 L23.500 L

Availability: In Stock

E lëmuar dhe e shndritshme edhe në rrezet e diellit. Me ekran 1000 nits Super AMOLED siguron një pamje të qartë edhe kur jeni jashtë për shikim të butë në ekranin e mrekullueshëm 6,6 inç. Ritmet e rifreskimit deri në 120 Hz i japin jetë përmbajtjes suaj.

I Bardhë
I zi
Clear

Start checkout with iute
Compare

Informacion i detajuar

PESHË
1 g/kg
BRAND

Samsung

ANNOUNCED

2023

COLOR

Black, White

NETWORK

TECHNOLOGY

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY

DIMENSIONS

161.3 x 78.1 x 8.2 mm (6.35 x 3.07 x 0.32 in)

WEIGHT

199 g

BUILD

Glass front (Gorilla Glass 5), plastic frame, plastic back

BATTERY & CHARGING

BATTERY

Li-Po 5000 mAh, non-removable

CHARGING

Fast charging 25W

USB INTERFACE

USB Type-C 2.0, OTG

MEMORY

RAM

8GB

MEMORY INTERNAL

128GB

CARD SLOT

Yes

DISPLAY

DISPLAY TYPE

Super AMOLED, 120Hz

DISPLAY SIZE

6.6″

DISPLAY RESOLUTION

1080 x 2340 pixels

PROTECTION

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM

OPERATING SYSTEM

Android 13, One UI 5.1

CHIPSET

Mediatek MT6877V Dimensity 1080 (6 nm)

CPU

Octa-core (2×2.6 GHz Cortex-A78 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G68 MC4

CAMERA

TRIPLE

48 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.0″, 0.8µm, PDAF, OIS
8 MP, f/2.2, 123˚, (ultrawide), 1/4.0″, 1.12µm
5 MP, f/2.4, (macro)

VIDEO (MAIN CAMERA)

4K@30fps, 1080p@30/60fps, 720p@480fps

SELFIE CAMERA

SINGLE

13 MP, f/2.2, (wide), 1/3.1″, 1.12µm

VIDEO

4K@30fps, 1080p@30fps

SOUND

LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

No

COMMS

WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct

BLUETOOTH

5.3, A2DP, LE

NFC

Yes

POSITIONING

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

FEATURES

SENSORS

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, compass
Virtual proximity sensing

Ram

6 GB, 8 GB

Ngjyra

I Bardhë, I zi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung Galaxy A34”

Your email address will not be published. Required fields are marked *