Samsung Galaxy Buds Live

8.000 L

Availability: In Stock
I Bardhë
Mystic Black
Mystic Bronze
Clear

Start checkout with iute
Compare
SKU: N/A Category: Tags: , , ,

Prezantojmë Galaxy Buds Live. Kufja e projektuar për t’u sintonizuar me çdo moment. Me një formë tërheqëse dhe dizajn ergonomik, një përshtatje që lejon të hyjë mjedisi juaj natyral dhe një altoparlant të optimizuar për një përvojë më të mirë. Ky është tingulli i krijuar për veshët tuaj.

Informacion i detajuar

PESHË
1 kg
BRAND

Samsung

COLOR

Mystic Black, Mystic Bronze, White

PHYSICAL

EARBUD DIMENSION

27.3 x 16.5 x 14.9 mm

EARBUD WEIGHT

5.6 g

CASE DIMENSION

50.2 x 50.0 x 27.8 mm

CASE WEIGHT

42.2 g

AUDIO & VIDEO

NUMBER OF MIC

6

CONNECTIVITY

BLUETOOTH VERSION

Bluetooth v5.0

BLUETOOTH PROFILES

A2DP, AVRCP, HFP

BATTERY

TYPICAL USAGE TIME (HOURS)

6 Hours

TALK TIME/VOICE CALL

4.5 Hours

BATTERY CAPACITY (EARBUD)

60 mAh

BATTERY CAPACITY (CASE)

472 mAh

BATTERY CAPACITY (MAH, TYPICAL)

65

FEATURES

SENSORS

Accelerometer, Gyro, Infrared, Hall, Touch, Grip, VPU

BIXBY CONNECTION

Yes

ACTIVE NOISE CANCELLATION

Yes

Ngjyra

I Bardhë, Mystic Black, Mystic Bronze

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung Galaxy Buds Live”

Your email address will not be published. Required fields are marked *