Samsung Galaxy M01 Core

10.400 L

Availability: In Stock
Blu
I kuq
I zi
32Gb
64GB
Clear
SKU: N/A Category: Tags: , , ,

Samsung Galaxy M01 Core  vjen me një ekran 5.3″ PLS TFT, performancë të lartë dhe bateri që zgjat. Eshte i përshtatshëm për të gjitha grupmoshat. Vjen me tri ngjyra të ndrzshme: të zezë, të kuqe dhe blu. Zgjidhni ngjyrën që ju përshtatet më shumë me stilin tuaj dhe shijoni mundësitë që ju ofron ky celular.

Informacion i detajuar

PESHË
1 kg
BRAND

Samsung

ANNOUNCED

2020

COLOR

Black, Blue, Red

NETWORK

TECHNOLOGY

GSM / HSPA / LTE

BODY

DIMENSIONS

141.7 x 67.5 x 8.6 mm (5.58 x 2.66 x 0.34 in)

WEIGHT

150 g (5.29 oz)

BUILD

Glass front, plastic back, plastic frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING

BATTERY

3,000 mAh

VENDI I KARIKIMIT

Micro USB

MEMORY

RAM

1GB, 2GB

MEMORY INTERNAL

16GB, 32GB

CARD SLOT

microSDXC

DISPLAY

DISPLAY TYPE

PLS TFT

DISPLAY SIZE

5.3″

DISPLAY RESOLUTION

720 x 1480 pixels

PLATFORM

OPERATING SYSTEM

Android 10 (Go edition)

CHIPSET

Mediatek MT6739 (28 nm)

CPU

Quad-core

GPU

PowerVR GE8100

CAMERA

MAIN CAMERA

Single (8MP)

DETAILS

f/2.2, AF

FEATURES MAIN

LED flash

VIDEO MAIN

1080p@30fps

SELFIE CAMERA

Single (5MP)

SOUND

LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

Yes

COMMS

WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

BLUETOOTH

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

RADIO

FM radio

USB

microUSB 2.0

FEATURES

SENSORS

Accelerometer

 

Ngjyra

Blu, I kuq, I zi

Memorje

32GB, 64GB

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung Galaxy M01 Core”

Your email address will not be published. Required fields are marked *