Samsung Galaxy S10+ (I Perdorur)

25.000 L

Availability: In Stock

Procesori

 • Shpejtësia e CPU
  2,7 GHz, 2,3 GHz, 1,9 GHz
 • Lloji i CPU
  Octa-Core

Ekrani

 • Madhësia (Ekrani_kryesor)
  155.1mm (6.1″ drejtkëndësh i plotë) / 151.7mm (6.0″ kënde të rrumbullakosura)
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor)
  3040 x 1440 (Quad HD+)
 • Teknologjia (Ekrani kryesor)
  Dynamic AMOLED
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor)
  16M

Kamera

 • Kamera kryesore – Rezolucion (i shumëfishtë)
  12.0 MP + 16.0 MP + 12.0 MP
 • Kamera kryesore – Numri F ( i shumëfishtë)
  F1.5/F2.4 (Aperturë e dyfishtë) , F2.2 , F2.4
 • Kamera kryesore – Fokusimi automatik
  Po
 • Kamera kryesore – OIS
  Po
 • Kamera kryesore – Zmadhimi
  Zmadhimi optik në 2x , Zmadhimi Dixhital deri në 10x
 • Kamera e përparme – Rezolucioni
  10.0 MP
 • Kamera e përparme – Numri F
  F1.9
 • Kamera e përparme – Fokus automatik
  Po
 • Kamera kryesore – Blici
  Po
 • Rezolucioni i regjistrimit të videos
  UHD 4K (3840 x 2160)@60fps
 • Slow Motion
  960fps @HD, 240fps @FHD

Memorja

 • Madhësia e RAM (GB)
  8
 • Madhësia e ROM (GB)
  128
 • Memoria e disponueshme (GB)*
  107.8
 • Mbështetja për memorien e jashtme
  MicroSD (deri në 512GB)

Rrjeti/bartësi

 • Numri i kartave SIM
  Dual-SIM
 • Madhësia e kartës SIM
  Nano-SIM (4FF)
 • Lloji i folesë së kartës SIM
  SIM 1 + Hibrid (SIM ose MicroSD)
 • Infra
  2G GSM, 3G WCDMA, 3G TD-SCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD
 • 2G GSM
  GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
 • 3G UMTS
  B1 (2100), B2 (1900), B4 (AWS), B5 (850), B8 (900)
 • 3G TD-SCDMA
  B34 (2010), B39 (1880)
 • 4G FDD LTE
  B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B4 (AWS), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B12 (700), B13 (700), B17 (700), B18 (800), B19 (800), B20 (800), B25 (1900), B26 (850), B28 (700), B32 (1500), B66 (AWS-3)
 • 4G TDD LTE
  B38 (2600), B39 (1900), B40 (2300), B41 (2500)

Lidhja

 • ANT+
  Po
 • Ndërfaqe USB
  USB lloji C
 • Versioni USB
  USB 3.1 Gen 1
 • Teknologjia e vendndodhjes
  GPS, Glonass, Beidou, Galileo
 • Fisha e kufjeve
  Stereo 3,5 mm
 • MHL
  Jo
 • Wi-Fi
  802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz, HE80, MIMO, 1024-QAM
 • Wi-Fi Direkt
  Po
 • Versioni Bluetooth
  Bluetooth v5.0
 • NFC
  Po
 • PC Sync.
  Smart Switch (version për PC)

OS

 • Android

Informacion i përgjithshëm

 • Faktori i formës
  Shirit prekjeje

Sensorët

 • Matës shpejtësie, Barometër, Sensor i gjurmës së gishtit, Sensor xhiroskopi, Sensor gjeomagnetik, Sensor korridori, Sensor HR, Sensor RGB drite, Sensor afërsie

Specifikimi fizik

 • Përmasat (LxGjxTh, mm)
  149.9 x 70.4 x 7.8
 • Pesha (g)
  157

Bateri

 • Koha e përdorimit të internetit (3G) (Orë)
  Deri në 12
 • Koha e përdorimit të internetit (LTE) (Orë)
  Deri në 14
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) (Orë)
  Deri në 14
 • Koha e luajtjes së videos (orë)
  Deri në 18
 • Kapaciteti i baterisë (mAh, tipik)
  3400
 • E çmontueshme
  Jo
 • Koha e luajtjes së audios (orë)
  Deri në 81
 • Koha e bisedës (3G WCDMA) (orë)
  Deri në 21

Audio dhe video

 • Mbështetja stereo
  Po
 • Formati i luajtjes së videos
  MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
 • Rezolucioni i luajtjes së videos
  UHD 8K (7680 x 4320)@30fps
 • Formati i luajtjes së audios
  MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, DSF, APE

Shërbimet dhe aplikacionet

 • Mbështetja e Gear
  Galaxy Watch, Gear Circle (Mbështetja e menaxherit), Gear Fit, Gear Fit2, Gear Fit2 Pro, Gear Sport, Gear1, Gear2, Gear2 Neo, Gear S, Gear S2, Gear S3, Gear IconX, Gear IconX (2018), Gear VR me Kontrollues, Gear 360, Gear 360 (2017)
 • S-Voice
  Jo
 • Mobile TV
  Jo

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung Galaxy S10+ (I Perdorur)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *