Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2020)

30.800 L

Availability: In Stock
Angora Blue
Chiffon Pink
Oxford Gray
Clear

Start checkout with iute
Compare
SKU: N/A Category: Tags: , , , , ,

Galaxy Tab S6 Lite është shoqëruesi juaj i preferuar super portabël për mbajtjen e shënimeve. Ai vjen me një ekran të madh 10,4 inç në një trup të hollë dhe të lehtë, One UI 2 me Android, dhe S Pen në kuti dhe gati për t’u përdorur. Qoftë kur vizatoni, mësoni apo luani, ky është tableti i duhur i momentit. Galaxy Tab S6 Lite është i hollë dhe i lehtë falë trupit integral prej metali. Ai futet lehtë në një çantë të vogël për portabilitet të vërtetë dhe stil minimalist.

Informacion i detajuar

PESHË
1 kg
BRAND

Samsung

ANNOUNCED

2020

COLOR

Angora Blue, Chiffon Pink, Oxford Gray

GENERAL

DIMENSIONS

244.5 x 154.3 x 7.0 mm

WEIGHT

467 g

CONNECTIVITY

4G / LTE, WiFi

DISPLAY

DISPLAY TYPE

TFT

DISPLAY SIZE

10.4″

DISPLAY RESOLUTION

1200 x 2000 pixels

PLATFORM

OS

Android 10, One UI 2

CHIPSET

Exynos 9611 (10nm)

CPU

Octa-core (4×2.3 GHz Cortex-A73 & 4×1.7 GHz Cortex-A53)

GPU

Mali-G72 MP3

MEMORY

RAM

4GB

MEMORY INTERNAL

64GB

CARD SLOT

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA

MAIN CAMERA

Single (8MP)

FEATURES MAIN

HDR, panorama

VIDEO MAIN

1080p@30fps

SELFIE CAMERA

Single (5MP)

VIDEO SELFIE

1080p@30fps

SOUND

LOUDSPEAKER

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5MM JACK

Yes
Tuned by AKG

COMMS

WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

BLUETOOTH

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

VENDI I KARIKIMIT

USB Type C

BATTERY DETAILS

BATTERY

7040mAh

CHARGING

Fast charging 15W

FEATURES

SENSORS

Accelerometer, proximity, gyro
ANT+

Ngjyra

Angora Blue, Chiffon Pink, Oxford Gray

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2020)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *