Samsung Galaxy Z Fold3

117.000 L

Availability: In Stock
256GB
I zi
Silver
Clear

Samsung Z Fold 3 është gjithcka që do dëshironit në një aparat 5G premium dhe të qëndrueshëm. Ky smartfon mund të shpaloset në mënyrë që ju të shikoni, punoni dhe luani si asnjëherë më parë. Ekrani ndahet në dy pjesë, duke ju lejuar kështu të punoni në mënyrë më inteligjente, si p.sh. të bëni një telefonatë në gjysmën e sipërme të ekranit dhe të mbani shënim idetë tuaja në gjysmën e poshtme.

 

Bateria

Koha standby
Koha e bisedës
Tipi i baterisë
Kapaciteti
4400 mAh
Quick charg
Charging Connection
USB Type C

CPU

Modeli i CPU
Snapdragon 888
Clock rate
Cores
8

Ekrani

Përmasat
7.6 inches
Rezolucioni
220 x 1768
Teknologjia
Foldable AMOLED 2X
Ngjyrat

Kamera

Kamera primare
12.0 MP
Kamera primare 2
12.0 MP
Kamera sekondare
12.0 MP
Kamera sekondare 2
4.0 MP
Back Flash

Karakteristikat bazë

Brandi
Samsung
Viti i lancimit
2021
Sistemi operativ
Android 11
Tipi i SIM
nano-sim

 

Modeli
Rrjetet
3G, 4G, GSM, 5G – LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR
Body SAR
MP3
HD Voice
Water proof
Garancia
36
Sensorët
Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro, Finger Print, Barometer

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta
Google Maps
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories
true
Kapaciteti i RAM
12.0 GB

Përfshirë në paketim

Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia
158.2 mm
Gjerësia
128.1 mm
Thellësia
6.4 mm
Pesha
271 gr
Memorje

256GB

Ngjyra

I zi, Silver

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung Galaxy Z Fold3”

Your email address will not be published. Required fields are marked *