Xiaomi Wireless Keyboard and Mouse Combo

3.500 L

Availability: In Stock

Maus dhe tastierë pa kabllo të dy në një paketim të vetëm. Ka ardhur koha të shpëtoni njëherë e mirë nga kabllot e bezdisshme të tastierës dhe mausit. Tastiera vjen me plotë 104 taste, ndersa mausi me sensor preciz 1000 dpi. Të përshtatshme për të punuar në çfarëdolloj sipërfaqeje.

Start checkout with iute
Compare
Category:
Product model no.
WXJS01YM
Product dimensions
436.5 x 127.5 x 27.5mm (keyboard) 113 x 60 x 36mm (mouse)
Compatible with
Windows 10
Number of keyboard keys
104
Rated input
1.5V ⎓ 50mA (keyboard) 1.5V ⎓ 50mA (mouse)
Operating temperature
0°C – 40°C
Connection method
2.4GHz wireless connection
Product net weight
Keyboard 500g (not including battery)
Mouse 60g (not including battery)
Materials
Plastic, metal etc.
Weight 1 kg
Ngjyra

Black

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xiaomi Wireless Keyboard and Mouse Combo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *